×

 

NEDEN BİZ!

1-Biz Burgaz Yangın ailesi olarak Yangın ve Güvenlik Sistemleri sektöründe programına bağlı, sorumluluklarının farkında, donanımıyla heyecan ve huzur verici, disiplinli ve yüksek kalitede ürün/hizmet sunarak müşteri güvenini ve saygısını kazanmayı esas alan bir firmayız.
2-Müşteri memnuniyeti ve sunulan hizmet ile günümüz teknolojisini daima firmamıza uygun hale getirmek, bunun devamını sağlayarak sunulan hizmetin kalitesini arttırmaya odaklı yükselen bir firmayız.
3-Hizmet kalitesi, çalışan kalitesi, yapılan teknolojik faaliyet ile sunulan hizmet ile daima aranan bir firma yolunda , güvenilir olarak hedefi daima üstte olan bir firmayız.

Hayatınızı ve yatırımlarınızı korumak için profosyonel, çözümler üretiyoruz.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pzt-Cum 09:00 – 18:00
Cts – 09:00 – 12:00
Pazar Günleri Randevu & Ziyaret Hizmetimiz Yoktur!

HİZMETLERİMİZ

Danışmanlık

Tüm projeleriniz tasarımı ve kaynakların verimli kullanımı ile ilgili danışmanlık hizmeti veriyoruz. Bilimsel bilgiler ışığında, istediğiniz sistemin tüm teknik detaylarını uzman ekibimiz değerlendirip, en faydalı sonuca erişmenize yardımcı olmaktadır. Yapılmasını istediğiniz sistemi objektif verilerle ölçüp değerlendirebileceğiniz bir tasarıma dönüştürüyor ve takıldığınız tüm konularda aktif danışmanlık hizmetimizden faydalanmanızı sağlıyoruz.

Sertifikalı danışmanlarımız ve makine mühendislerimiz ile mekanik, elektrik-elektronik ve mimari boyutlarda hizmet sunarak, hem yangından korunmanızı hem de ekonomik kaybı minimize etmenizi sağlıyoruz. Sektörünüzle ilgili tüm kanuni prosedürleri inceleyerek çalışmalarımızın yasal zeminini oluşturup, inceleme ve denetim süreçlerini problemsiz geçirmenize yardımcı oluyoruz.

Verdiğimiz eğitimlerle tahliye planlarınız, acil durum ekibiniz, yangın kaçış senaryonuz, eksik tespiti, yangın tatbikatı, söndürme cihazlarının kullanımı, basınç değerlerinin okunması gibi konularda bilgilendirmeler yapıyoruz.

Projelendirme

Binanıza uygun tesisatın ve yangın sistemlerinin % 100 verimli çalışması için gerekli yasal düzenlemeler kapsamında projelendirme çalışmalarınızı uzman mühendislerimiz ile gerçekleştiriyoruz. Firmamıza başvurduktan sonra ilk olarak danışmanlık hizmetimizi sunup etüt çalışmalarımızı gerçekleştiriyor, ardından istenilen sistemin projelendirme faaliyetlerine başlıyoruz.

Güncel verileri kullanarak hangi tasarımın daha elverişli olacağını, uluslararası standartlara uyarak belirleyip montaj safhasından önce ve sonra risk analizini gerçekleştiriyoruz. Toplam kalite standartlarında sunduğumuz hizmet ile teknik projelendirme çalışmalarımız bir bütün halinde güvenlik ve verimlilik ilkelerine göre şekillenmektedir.

Yapınıza en uygun yangın söndürme sisteminin belirlenmesi ve mekanik değerlendirmenin yapılmasının ardından projelendirme için gerekli belgeler istenmekte ve hızlı bir şekilde proje çalışması yapılmaktadır. İlgili devlet kurumlarından alınacak onaylar ile sisteminizin seri bir şekilde hazırlanması için tüm ekip olarak eş zamanlı olarak çalışıyoruz.

Malzeme Temini

Firmanızın yangın söndürme sistemleri ile ilgili tüm malzemelerin teminini sağlıyoruz. Başlangıç montaj aşamasından periyodik bakımlara ve arızalara kadar tüm sistemsel çalışmalarda gerekli malzemeleri temin ediyoruz. Sisteminizin kurulum aşamasında bağlantı noktalarından birleştirme birimlerine, kontrol mekanizmalarında kullanılan elektriksel ve elektronik tüm malzemeler eksiksiz bulunmaktadır.

Genel sistemin arıza gösteren küçük birimlerinde kullanılan tüm parçalar firmamızın garantisi ile teslim edilmektedir. Sistem bakım ve onarımı sırasında değişmesi gereken, işlevselliğini yitirmiş birimlerin temini hızlıca sağlanır ve korunmanıza ara verilmez.

Sistem elemanlarının montajı sırasında gerekli irili ufaklı tüm malzemelerin temini konusunda bizlere güvenebilirsiniz. TSE standartlarında üretilen malzemeler, ilgili yönetmeliklere göre montajı sağlanan yangın söndürme sistemleri ile birlikte tam bir kalite politikası uygulamaktayız.

Uygulama Montaj

Etüt çalışmasını gerçekleştirdiğimiz alanın projelendirme çalışmasını da tamamladıktan sonra, sisteminizin uygulanması ve montajı aşamasını gerçekleştiriyoruz. Tüm sistemin montajı tamamlandıktan sonra ilk denemesini uzmanlarımızın kontrolünde sizlerin de katılımı ve gözlemiyle yapıyoruz. Böylece hem sistemin problemsiz çalıştığını hem de verimini gözle görülecek şekilde sunuyoruz.

Montaj sürecinde uzmanlarımızın kontrolünde işinde profesyonelleşmiş ekibimiz ile mümkün olan en kısa sürede işimizi tamamlamaya çalışıyoruz. Sonradan kurulum istenen işyerleri ve binaların mimari yapısı göz önüne alınarak yapılan sistem montajı hakkında gerekli eğitimleri kurum veya firma personeline veriyoruz.

Uygulama aşaması, sistemin aksayan veya tıkanan noktalarını ortaya çıkardığı için büyük bir titizlik ve özveri ile gerçekleştirilmektedir. Bağlantı noktalarının sızdırmazlığı, söndürme kapasitesi, nozulların çalışması, algılama sistemlerinin hızı, devreye girme süresi gibi tüm teknik detaylar, en yüksek standartlarda denetlenmektedir.

Devreye Alma

Danışmanlık, projelendirme, uygulama ve montaj aşamalarından sonra hazır hale gelen sistemi devreye alma işlemi, söndürme sisteminin hazır olduğunu ve teslim edilebileceğini göstermektedir. Aktif hale getirilen sistem en küçük belirtide bile devreye girmektedir.

Binalarınızın yangından korunması için profesyonel kadrolar ile çalışmanız sonradan yaşanılacak pişmanlıkları önleyecektir. Yangın söndürme sisteminin devreye alınması, elektronik cihazların bağlantılarının yapılması ve tüm montajın tamamlanmasının ardından yapılmaktadır.

Devreye alma işlemi yangın riskinin bertaraf edilmesinin başlangıcı olduğu için, bu aşama yine uzmanlarımız tarafından aktif edilmektedir. Sistemden sorumlu yerel personel ve firma-şirket-kurum yöneticilerinin devreye alma işlemini takip etmesi sağlanarak olası arızaların panoya nasıl yansıyacağının eğitiminin verilmesi çok önemlidir. Bu yüzden devreye alma işlemi sorumluların tam katılımı ile yapılmalıdır.

Kontratlı Bakım

Tüm montajını gerçekleştirdiğimiz ve teknik her detayı önemsediğimiz sisteminizin belirli aralıklarla periyodik şekilde kontrolü için kontratlı bakım hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Kontratın amacı her iki tarafın da çıkarını korumaktır. Bu konuda firmamız ile imzalayacağınız kontrat sayesinde sizler unutsanız da bizler bakım tarihlerini kaçırmayız.

Periyodik bakım takvimimize işleyeceğimiz bilgileriniz ile yangın tüplerinizin basınç kontrolü, söndürme maddesinin temini, tüplerin dolumu, otomatik söndürme sistemlerinin bakımı, olası eksikliklerin tamamlanması gibi tüm konularda günü gününe hizmetimizi sunuyoruz. Böylece ekipmanlarınızı ve sisteminizi ilk günkü gibi korumaya devam ediyoruz.

Kontratlı bakım anlaşması kapsamında sisteminizde oluşacak arızalarda öncelik sırası size ait olacaktır. Anlaşmalı müşterilerimizin kontrat dahilindeki tüm taleplerini 7/24 sağlamak, işyerlerinin yangından korunmasına yardımcı olmak adına tüm ekibimiz ile birlikte fedakarlık gösteriyoruz.

TOP