×

 

NEDEN BİZ!

1-Biz Burgaz Yangın ailesi olarak Yangın ve Güvenlik Sistemleri sektöründe programına bağlı, sorumluluklarının farkında, donanımıyla heyecan ve huzur verici, disiplinli ve yüksek kalitede ürün/hizmet sunarak müşteri güvenini ve saygısını kazanmayı esas alan bir firmayız.
2-Müşteri memnuniyeti ve sunulan hizmet ile günümüz teknolojisini daima firmamıza uygun hale getirmek, bunun devamını sağlayarak sunulan hizmetin kalitesini arttırmaya odaklı yükselen bir firmayız.
3-Hizmet kalitesi, çalışan kalitesi, yapılan teknolojik faaliyet ile sunulan hizmet ile daima aranan bir firma yolunda , güvenilir olarak hedefi daima üstte olan bir firmayız.

Hayatınızı ve yatırımlarınızı korumak için profosyonel, çözümler üretiyoruz.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pzt-Cum 09:00 – 18:00
Cts – 09:00 – 12:00
Pazar Günleri Randevu & Ziyaret Hizmetimiz Yoktur!

İLKELERİMİZ

Kuruluşumuzun amacı yirmi dört yıllık bir tecrübe ile prensiplerimizden taviz vermeden Kalitenin “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” olduğu bilinci ile faaliyetlerimizi iş anlayışımıza uygun olarak sürdürüp ortaya koyduğumuz büyük hedefimiz; hizmetlerimizin en yüksek kalite standartlarında en doğru ve modern yöntemler ile üretimin devamlılığını sağlayarak, yine bu ilkeler doğrultusunda çalışarak yolumuza sağlam adımlarla müşteri memnuniyetini işlerimiz için ilke ve prensip edinerek devam etmektir.

Amaçlarımız arasında gelişen sektörde kalıcı olmak, kaliteli dolum yapmak, her konuda müşteri memnuniyeti sağlamak ve bu amaçla sürekli olarak çalışanlarımız ile birlikte en üst seviyede tutarak ve kendimizi yenileyerek yangın söndürme sektörüne daha fazla katkıda bulunmakta yer alıyor.

Burgaz yangın ailesi olarak sunacağımız tüm hizmetler daima Çevre bilinci,insan sağlığı ve güvenliği ile Üretim, imalat, dolum ve eğitim aşamalarımız da teknolojinin tüm imkanlarından faydalanmak ana prensiblerimizdendir.

TOP