×

 

NEDEN BİZ!

1-Biz Burgaz Yangın ailesi olarak Yangın ve Güvenlik Sistemleri sektöründe programına bağlı, sorumluluklarının farkında, donanımıyla heyecan ve huzur verici, disiplinli ve yüksek kalitede ürün/hizmet sunarak müşteri güvenini ve saygısını kazanmayı esas alan bir firmayız.
2-Müşteri memnuniyeti ve sunulan hizmet ile günümüz teknolojisini daima firmamıza uygun hale getirmek, bunun devamını sağlayarak sunulan hizmetin kalitesini arttırmaya odaklı yükselen bir firmayız.
3-Hizmet kalitesi, çalışan kalitesi, yapılan teknolojik faaliyet ile sunulan hizmet ile daima aranan bir firma yolunda , güvenilir olarak hedefi daima üstte olan bir firmayız.

Hayatınızı ve yatırımlarınızı korumak için profosyonel, çözümler üretiyoruz.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pzt-Cum 09:00 – 18:00
Cts – 09:00 – 12:00
Pazar Günleri Randevu & Ziyaret Hizmetimiz Yoktur!

Yangın Söndürme Sistemleri

FM 200 gazının başarılı bir şekilde kullanıldığı FM 200 Gazlı Söndürme Sistemleri, renksiz ve kokusuz yapısıyla kullanım sonrası temizlik gereksinimi bırakmamaktadır. hatasız sonuçlara imza atan..

Davlumbaz Söndürme Sistemi

Mutfak ve mutfak ekipmanlarının yangın ihtimalinden korunması, olası yangınlarda zarar görmemesi için tercih edilen davlumbaz söndürme sistemleri, baca ve baca çevresindeki tüm yerlerin..

Karbondioksitli Söndürme Sistemi

Tüm yangın türlerinin büyümesi ve yayılması için gerekli olan havadaki oksijen gazının etkinliğini kırmak amacıyla kullanılan karbondioksitli söndürme sistemleri, çok etkili olmaktadır.

Sprinkler Söndürme Sistemi

Sulu söndürme sistemlerinin en başarılı şekilde uygulandığı sprinkler söndürme sistemleri, belirli bir kaynaktan yüksek basınçla gelen suyun geniş bölgelere püskürtülerek dumanı ve ısıyı üstten aşağı..

Köpüklü Söndürme Sistemi

Endüstriyel çalışma sahalarında en fazla kullanılan yangın söndürme sistemlerinden biri olan köpüklü söndürme sistemleri, kimyasal içeriğin köpük şeklinde yangına püskürtülmesi şeklinde çalışır.

Yangın Alarm Ve Algılama

Otomatik söndürme sistemlerinin en uyumlu ve gerekli parçalarından biri olan yangın algılama ve ihbar sistemleri, ateşleyici ve tetikleyici parçaların aktive olmasını sağlar. Duman ve ısı..

Yangın Söndürme Cihazları

Günümüzde insan hayatına beklenmedik şekilde girip hem maddi hem de manevi zarar veren, bazen de can kaybına yol açan yangınlar için kullanılan yangın söndürme cihazı tipleri, farklı yangın..

Pano İçi Söndürme Sistemleri

Mikro söndürme işleminin en başarılı grafiklerinden birine sahip olan pano için söndürme sistemleri, elektronik ve elektrik aksama sahip panoların kablo, kablo yolları, birleştirme parçaları ve panonun..

Su Sisi Söndürme Sistemleri

Hassas bölgeler olduğu kadar yüksek basıncın olumsuz etki edebileceği yerlerde de kullanılan su sisi söndürme sistemleri, suyun moleküler yapısından istifade edilerek sis haline..

Otomatik Yangın Söndürme Sistemleri Fiyatları

Otomatik yangın söndürme sistemleri ana hedefe yönelik olarak “sıfır kayıp” ilkesine göre tasarlanmaktadır. İş dünyası için de yaşam alanları için de durum aynıdır. Mal ve can kaybı yaşatmadan yangına müdahale etmek, söndürmek ve soğutarak yeniden başlamasını önlemek sorumluluğunu üstlenmektedir.

Bu yüzden kaliteli malzemelerin kullanılması, ulusal standartlarımızı belirleyen Türk Standartları Enstitüsü’nün belirlediği ilkelere uyulması, daha uzun ömürlü sistemler ve parçalar için dayanıklı üretim yapılması çok önemlidir.

Otomatik Yangın Söndürme Sistemleri Nelerdir?

Günümüzde en fazla kullanılan ve bulunduğu sektöre göre en başarılı sonuçlara imza atan otomatik yangın söndürme sistemleri nelerdir?

Her biri farklı yangın türlerinde kullanılan otomatik yangın söndürme sistemlerinin hangisinin kullanılacağına uzman mühendisler karar vermelidir. Bazı iş alanlarının özel konumuna göre farklı birimler için farklı söndürme sistemleri tercih edilebilir. Bu karar tamamen yangın riskinin % 100 etkisizleştirilmesi amacına yöneliktir.

  • Tozlu Söndürme Sistemleri
  • Su Sisi Söndürme Sistemleri
  • Sulu Söndürme Sistemleri
  • Davlumbaz Söndürme Sistemleri
  • Karbondioksitli Söndürme Sistemleri
  • Fm 200 Gazlı Söndürme Sistemleri

Bu sistemler barındırdıkları söndürme muhteviyatı ve özelliklerine göre farklı çeşitlere sahiptir. Basınç durumuna göre yüksek basınçlı, normal basınçlı ve düşük basınçlı olarak tasarlanmaktadır. Yangın ihtimalinin yüksek olduğu ve tutuşacak malzemelerin büyük risk oluşturduğu bölgelerde yüksek basınçlı söndürme sistemleri kullanılır.

Orta seviyede riskin olduğu alanlarda normal basınçlı sistemler yeterli olmaktadır. Yangın ihtimalinin az olduğu, olsa bile hızlı tutuşacak ve yayılacak bir ortam bulamayacağı alanlarda ise düşük basınçlı sistemler kullanılır. Ayrıca yüksek basınçlı suyun zarar verme ihtimali bulunan hassas materyallerin sergilendiği ve kullanıldığı binalarda da özel olarak tasarlanan düşük basınçlı sistemler daha başarılı sonuçlar vermektedir.

Otomatik Yangın Söndürme Sistemleri Fiyatları

İşletme sahiplerinin veya toplu yaşam merkezleri yönetim kurullarının belirli bir maliyeti bulunan otomatik yangın söndürme sistemleri fiyatları konusunda araştırma yapmaları ve en uygun değerleri bulmak istemeleri normal yaşantının akışına uygundur. Ancak özellikle otomatik yangın söndürme sistemleri konusunda alanında yetkin olmayan ve deneyimi bulunmayan firmalar ile çalışmak hesap edilemez riskleri beraberinde getirebilir.

Bu yüzden yangın firmasının belirlediği fiyatlar belirli bir standardın üzerinde olmamaktadır. Bilgiye erişimin çok kolay olduğu çağımızda yangın firmaları bu konuda birbirlerinden çok farklı fiyatlandırma politikası tercih etmemektedirler.

Otomatik yangın söndürme sistemleri fiyatlarından ziyade, çözüm ortaklığı kurulabilecek ve olumsuz durumlarda yanınızda durabilecek yangın firmalarıyla çalışmanız; yatırımlarınızın, çalışanlarınızın ve yaşayanlarınızın güvenliği için son derece önemlidir.

Hatanın kabul edilemeyeceği bir sektör olmasının yanı sıra, hatanın direkt olarak insan sağlığına zarar verme ihtimalinin yüksek olduğu bir sektör olması, yangın konusundaki deneyimin ön planda olması gerektiğinin en açık göstergesidir. Deneyim ve kalitenin bir arada olduğu firmalarla çalışmanız başarıya daha kolay ulaşmanızı sağlayacaktır.

TOP